Red Dead Redemption 2 z rekordową sprzedażą w weekend otwarcia

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Red Dead Redemption 2

Nie było żadnych wątpliwości, że Red Dead Redemption 2 będzie się świetnie sprzedawało. Mało kto jednak spodziewał się, że produkcja w weekend otwarcia zarobi aż 725 milionów dolarów. Poza tak fenomenalnym rekordem, nowe dziecko studia Rockstar Games może pochwalić się takimi tytułami, jak najlepiej sprzedająca się pełna wersja gry w dzień premiery na PlayStation Network, najlepsze wyniki sprzedażowe przez pierwsze trzy dni na PlayStation Network, oraz gra, której zamówiono najwięcej pre-orderów w PlayStation Network. Robi wrażenie, nieprawdaż?

Twórcy pochwalili się również tym, że Red Dead Redemption 2 miało największy weekend otwarcia w sprzedaży detalicznej na wszystkich platformach, a produkcja zyskała także tytuł największej rozrywkowej premiery 2018 roku. Red Dead Redemption 2 z fenomenalnym wynikiem sprzedażowym w wysokości 725 milionów dolarów zostało okrzyknięte drugim najlepszym startem w historii. Pierwsze miejsce zajmuje również gra Rockstar Games – Grand Theft Auto V z wynikiem 1 miliarda dolarów w pierwszych trzech dniach.

Red Dead Redemption 2 jest już dostępne na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zwiastun produkcji możecie zobaczyć poniżej.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów