Nowy gameplay z Red Dead Redemption 2 pokazuje, co robić na Dzikim Zachodzie

Red Dead Redemption 2 e1525271594750
Red Dead Redemption 2

Premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych gier roku zbliża się wielkimi krokami. Studio Rockstar opublikowało przed chwilą drugą część materiału, który tym razem prezentuje, co będzie można robić na Dzikim Zachodzie. Gracze z pewnością nie będą narzekać na nudę.

Podobnie jak w GTA V dostępne będą napady, do których przeprowadzenia niezbędna będzie pomoc gangu Van der Linde’a. Towarzysze podróży są źródłem zadań dodatkowych, więc spacerując po obozie warto od czasu do czasu uciąć sobie z nimi pogawędkę. Do innych aktywności pobocznych należą napady na pociągi, przechodniów, dyliżanse, sklepy, okradanie domów, czy zabawa w windykatora. Na tych, którzy wybiorą eksplorację, również czekają atrakcje. Dziki Zachód to niebezpieczne miejsce pełne rywalizujących ze sobą gangów, ludzi, którzy liczą na szybki zarobek oraz dzikich zwierząt.

Do przyjemniejszych aktywności można zaliczyć granie w domino, pokera, łowienie ryb, czy picie w saloonie. Powracają pojedynki i możliwość wcielenia się w łowcę nagród. W Red Dead Redemption 2 na graczy czeka ogromny świat, który, jak widać po poniższym materiale, będzie wypełniony ciekawymi aktywnościami. Premiera gry 26 października na konsolach PS4 i XONE.