Gry Sonic the Hedgehog i Thunder Force IV już dostępne na Nintendo Switch

W kolejce czekają kolejne tytułu w ramach SEGA AGES

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Sega Ages Sonic The Hedgehog
Sega Ages Sonic The Hedgehog

SEGA America ogłosiła dzisiaj, że dwa pierwsze tytuły z serii SEGA AGES – Sonic the Hedgehog oraz Lightening Force (znany też jako Thunder Force IV z MegaDrive), są już dostępne cyfrowo na Nintendo Switch przez Nintendo eShop w cenie 6,99 €. Najnowszy zwiastun całej serii można zobaczyć na materiale poniżej.

SEGA AGES to seria klasycznych gier przenoszonych na współczesne platformy przy zachowaniu jak najwyższej jakości, dzięki wsparciu studia M2. To część większego projektu wspierania klasycznych tytułów retro przez SEGA, w ramach którego planowane jest wydanie zimą kolejnych tytułów z konsoli SEGA Genesis Classics na Nintendo Switch

Do już wydanych produkcji w najbliższych miesiącach dołączą gry Sonic the Hedgehog 2, Out Run, Space Harrier, Columns II i Thunder Force AC, a także Phantasy Star.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów