Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

XONE

GRiD powraca! Poznaliśmy datę premiery i wiele szczegółów

Grid
Grid

Seria GRID zatrzymała się na edycji Autosport i od tamtego czasu Codemasters nie zdecydowało się na kolejną odsłonę. Jednak dzisiaj pojawił się zwiastun rebootu serii i już na początku września zagramy w nową grę z tego cyklu.

Znowu wcielimy się w kierowcę wyścigowego biorącego udział w wyścigach GRID World Series. Do dyspozycji otrzymamy wiele nowych aut, począwszy od turystycznych, a skończywszy na super autach.

Grid #2

Codemasters da nam dostęp do 70 najpopularniejszych aut na świecie, więc nie zabraknie takich maszyn jak Porsche 911 RSR, Ferrari 488 GTE czy Forda GT40. Wyścigi będą rozgrywane w 12 lokacjach takich jak Havana, Brands Hatch, Shanghai, Indianapolis i wielu innych.

Każda trasa będzie miała parę wariantów różniących się długością i panującymi warunkami atmosferycznymi. Poza mistrzostwami będziemy mogli wziąć udział w potyczkach, czyli wyścigach jeden na jednego.

Grid #1

Fernando Alonso pojawi się w najnowszej produkcji Codemasters i to nie tylko jako konsultant. Gracze będą mogli rywalizować z legendarnym kierowcą, jednak nim do tego dojdzie najpierw będzie trzeba ukończyć wyzwania Alonso.

Auta będą ulegać uszkodzeniom i nie dotyczy to jedynie tych sterowanych przez gracza, ponieważ przeciwnicy również będą na to podatni. Uszkodzenia karoserii to jedynie wierzchołek góry lodowej, bo każde uszkodzenie będzie wpływać na sterowność, co w niektórych przypadkach może doprowadzi do przedwczesnego zakończenia wyścigu.

Grid 3

Kampania to nie wszystko, ponieważ nie zabraknie trybu dla wielu graczy, gdzie będziemy mogli tworzyć własne wyścigi lub brać udział w już dostępnych.

GRID zadebiutuje 13 września bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra będzie dostępna w dwóch edycjach, zwykłej i Ultimate.

Advertisement. Scroll to continue reading.

GRID – Pierwszy zwiastun:

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

XSX

Microsoft po raz kolejny zaprezentował listę gier, które trafią do biblioteki Xbox Game Pass w przeciągu następnych dwóch tygodni. Najsmakowitszym kąskiem dla wielu z...

RECENZJE GIER

Sześcienne szkielety powstają ze switchowego grobu, by zawojować rynek PC… Dobra, to nie był dobry początek. Dość długo zastanawiałem się, co zrobić ze Skellboy:...

TANIE GRANIE

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień gry Galactic Civilizations III za darmo do swojego konta w sklepie Epic Games Store.  Galactic Civilizations III to...

NINTENDO

Rok 2021 to rok dwóch bardzo ważnych rocznic dla marki Pokemon. Po pierwsze, 27 lutego fani z Japonii (pierwsze gry pojawiły się na Zachodzie...

Advertisement