Gra The Surge otrzymała premierowy zwiastun

Tytuł debiutuje w przyszłym tygodniu

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

The Surge już 16 maja zadebiutuje na półkach sklepowych w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Z tej też okazji możemy obejrzeć zwiastun premierowy, który przybliży nam nieco historię, którą będziemy odkrywać w najnowszej produkcji Deck13 Interactive.

Fabuła gry osadzona została w przygnębiającej wizji przyszłości. Nasza planeta jest w agonii a społeczeństwo się starzeje. Człowieka w pracy zastąpiły maszyny, więc wielu mieszkańców Ziemi musiało szukać zajęcia poza granicami miast. Uzbrojeni w zwiększające ich możliwość egzoszkielety wędrowali w poszukiwaniu szczęścia.

Jednak to nie fabuła jest w The Surge najważniejsza, lecz wymagające starcia z bossami. Tytuł ten już przed premierą został okrzyknięty Dark Souls w świecie przyszłości. Gra oferuje innowacyjny system walki oraz oryginalny system rozwoju postaci oparty o moduły ulepszeń, które zdobyć można jedynie w wyniku zaciętych starć z przeciwnikami. Podczas walki możesz celować w konkretną część ciała, uszkadzając ją kombinacjami pionowych i poziomych ciosów, by ostatecznie ją odciąć. Od tego, co odrąbiesz, zależy ostateczna nagroda.

Premierowy zwiastun The Surge [PL]

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów