Gra Monkey King: Hero is Back debiutuje dzisiaj na PlayStation 4 i PC

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Monkey King Hero Is Back
Monkey King Hero Is Back

Nie tak dawno temu informowaliśmy o ogłoszeniu daty premiery gry Monkey King: Hero is Back, a tu premiera na PC i PlayStation 4 już za nami. Na razie co prawda tylko w wersji cyfrowej, ale za sprawą firmy Koch Media, będącej w Polsce dystrybutorem gier wydawanych przez THQ Nordic, przygody Małpiego Króla trafią 31 sierpnia na półki sklepowe.

Monkey King: Hero is Back to gra oparta na kasowym chińskim filmie animowanych, który pod tym samym tytułem zadebiutował w 2015 roku. Historia inspirowana jest bardzo popularnym chińskim mitem o Sun Wukongu, nazywanym powszechnie Małpim Królem. Ten w obecności chłopca imieniem Liuer, budzi się z kilkusetletniego snu i razem wyruszają w zwariowaną podróż na Zachód po fantastycznym świecie opanowanym przez potwory.

Gra charakteryzuje się kolorową oprawą graficzną i łatwym do opanowania systemem walki. Jednak to wcale nie oznacza, że będzie łatwo. starcia z bossami potrafią bowiem dać w kość.

Monkey King: Hero is Back dostępne jest w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem, a w rolę Wukonga wcielił się sam Jarosław Boberek.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów