Gra God of War to za mało. Sony planuje film o przygodach Kratosa

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
God Of War Kratos Dave Bautista
God of War Kratos Dave Bautista

Wygląda na to, że Sony przygotowuje się do filmowej adaptacji przebojowej gry God of War. Japońska firma już prowadziła rozmowy w tej sprawie z potencjalnym reżyserem. Steven S. DeKnight nie jest anonimową osobą w środowisku filmowym i ma swoim koncie takie wysokobudżetowe produkcje jak Pacific Rim czy Daredevil. Rozmowy reżysera z Sony wyglądają na poważne i obie strony są na razie zgodne co do koncepcji filmu.

Miałem kilka wczesnych rozmów z dobrymi ludźmi z Sony PlayStation o filmie God of War, i myślę, że należy do tego podejść jak do adaptacji książki. Dla ludzi, którzy np. czytali „Szczęki”, film jest zupełnie inny, ale oba są fantastyczne.

Reżyser zdradził, że w roli Kratosa widziałby Dave’a Bautistę, który dla szerszej widowni może być znany z roli Draxa Niszczyciela w filmie Strażnicy Galaktyki.

Jednak rozmowy rozmowami, plany planami, a do powstania filmu bardzo daleka droga. Sony nie jest rozrzutne i często mocno ingeruje w wizję reżyserską, dlatego historia upadłych projektów adaptacji na podstawie ekskluzywnych gier na konsolę PlayStation jest zdecydowanie bardziej bogata niż historia nakręconych obrazów. Na film Uncharted czekamy od lat i już chyba niewielu liczy na to, że kiedykolwiek on powstanie.

Źródło: https://geektyrant.com/news/pacific-rim-uprising-director-steven-deknight-has-met-with-sony-about-a-r-rated-gozd-of-war-movie

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów