Gra A Way Out pokryta złotem

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
A Way Out
A Way Out

Główny programista A Way Out ogłosił na Twitterze, że gra pokryła się złotem, co oznacza iż prace nad nią zostały zakończone i trafiła do tłoczni.

Nowe dzieło twórców Brothers: A Tale of Two Sons, to gra akcji przygotowana z myślą o rozgrywce dla dwóch osób. Akcja toczy się na podzielanym ekranie, a każdy z graczy steruje innym bohaterem na swojej części. Protagonistami A Way Out są dwaj mężczyźni: Vincent i Leo, którzy decydują się na wspólną ucieczkę z więzienia. Zadaniem graczy będzie pomóc im zrealizować plan ucieczki oraz pokierować ich losami poza murami zakładu penitencjarnego.

Do gry online ze znajomym wystarczy jedna kopia produkcji. Wymagane oczywiście w tym przypadku jest połączenie internetowe oraz założenie konta w EA. Taka rozgrywka jest możliwa jedynie w przypadku tej samej platformy.

Projekt A Way Out jest częścią niezależnej wytwórni  EA „Originals”. Mniejsi deweloperzy dostają od EA wsparcie, dzięki któremu mogą wydać swoje ambitne produkcje. Wcześniej dzięki programowi powstawało Fe oraz Unravel.

A Way Out zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One i PC już 23 marca.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów