Gone Home trafi na Nintendo Switch

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Gone Home
Gone Home

Gone Home, czyli eksploracyjna gra przygodowa, za której stworzenie odpowiedzialna jest ekipa The Full Bright Company, trafi wreszcie na konsole Nintendo Switch. Z tej okazji do sieci trafił zwiastun, który znajdziecie poniżej. Premiera gry już w przyszłym tygodniu.

Gone Home opowiada historię pewnej amerykańskiej rodziny. Akcja gry osadzona jest w latach 90. ubiegłego wieku. Gracze wcielają się w postać 21-letniej Amy, która po rocznym pobycie w Europie wraca do rodzinnego domu. Okazuje się jednak, że mamie, tacie, ani jej nastoletniej siostrze nie ma śladu. Naszym celem jest pomóc Amy odnaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące ją pytania.

Warto wspomnieć, że Gone Home miało trafić w przeszłości na inną konsolę Nintendo. Mianowicie na Wii U. Plany te nie doszły jednak do skutku. Dodajmy, że Gone Home zadebiutowało pierwotnie w 2013 roku wyłącznie na komputerach osobistych. Dopiero niecałe 3 lata później, czyli na początku roku 2016, tytuł ten trafił do posiadaczy konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Gone Home – zwiastun gry w wersji na konsole Nintendo Switch

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów