Ghost Recon Breakpoint wzbogacone o nowy tryb

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Breakpoint
Breakpoint

Od godziny 21:00, w grze Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint dostępny jest nowy tryb Raid. Pierwsza z zaplanowanej serii aktywności nosi nazwę projekt Tytan i jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich posiadaczy gry na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach PC z systemem Windows 10.

Projekt Tytan to czteroosobowy tryb raid, który sprawdzi współpracę oraz zdolności najbardziej doświadczonych graczy, którzy wspólnie zmierzą się z najtrudniejszym wyzwaniem po zakończeniu gry i będą walczyć z najbardziej zaawansowanymi dronami – tytułowymi tytanami.

Nasza recenzja Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Akcja projektu Tytan rozgrywa się na Golem Island, zupełnie nowej lokacji na archipelagu Auroa, wśród charakterystycznych pól siarki, popiołów i aktywnego wulkanu. Frakcja Wilków, zwana Czerwonymi Wilkami, przejęła kontrolę nad wyspą i przeprogramowała SI, aby pracować nad nowymi zabójczymi prototypowymi dronami. Duchy muszą zebrać dane wywiadowcze na temat tych dronów, odszukać je i wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby je zniszczyć.

Aby z powodzeniem zaliczyć nowy tryb, gracze będą musieli zniszczyć czwórkę bossów, Baala, Komputer Kwantowy, Gargulca i Cerbera, z których każdy posiada własną niepowtarzalną konstrukcję i mechanikę, wymagające taktycznej koordynacji i komunikacji podczas walki.

Aby zagrać w projekt Tytan, gracze muszą zebrać pełny oddział czterech graczy o randze wyposażenia ponad 150. Najazd rozpocznie się na normalnym poziomie trudności i da graczom możliwość zdobycia najlepszych łupów i wyposażenia w grze. Aktywność będzie resetowana co tydzień, aby zagwarantować graczom nowe wyzwania poprzez wprowadzenie nowych celów, konfiguracji wrogów i nagród. Dodatkowo, na początku przyszłego roku wprowadzone zostaną nowe poziomy trudności – łatwy i heroiczny.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów