Ghost Recon: Breakpoint będzie wymagało stałego połączenia z siecią

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Ghost Recon: Breakpoint zostało niedawno zapowiedziane, a gra pozwoli nam zagrać samemu lub z paczką przyjaciół. Okazuje się, że grając samemu i tak będziemy musieli mieć stałe połączenie z siecią.

Jeden z użytkowników Twittera zadał pytanie o rozgrywkę offline w przypadku samodzielnego przechodzenia kampanii. Odzew z oficjalnego konta Ghost Recon był natychmiastowy i wychodzi na to, że gra będzie potrzebowała połączenia sieciowego jak The Division czy Rainbow Six Siege.

Ghost Recon Breakpoint

Nie wygląda to dobrze, ponieważ w obecnie dostępne Ghost Recon Wildlands można w końcu grać bez konieczności łączenia się z serwerami Ubisoftu, choć do niedawno było to niemożliwe.

Do premiery najnowszego rozdziału przygody Duchów pozostało jeszcze sporo czasu i być może do momentu premiery, który przypada na 4 października bieżącego roku, sytuacja ulegnie jeszcze zmianie. Gra zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: https://twitter.com/GhostRecon/status/1126807982057115650

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów