Ghost Recon: Breakout zostanie jutro zapowiedziany

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Ghost Recon
Ghost Recon

Ghost Recon: Breakout może być grą, którą zobaczymy już jutro. Pojawił się dość pokaźny wyciek informacji na temat gry zawierający datę premiery, zarys fabuły i potwierdzenie obecności trybu kooperacji.

Gra Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakout zostanie zapowiedziana już jutro o 20:30. Jej akcja ma się toczyć na fikcyjnej wyspie Aurora, a naszym głównym przeciwnikiem będzie Cole D. Walker. Poznajemy go już w Ghost Recon Wildlands dzięki Operacji Oracle.

Ghost Recon Breakout

Cole ma się zbuntować przeciwko swoim zwierzchnikom i wykorzystać armię dronów do ziszczenia swoich planów.

Breakout pojawi się oczywiście na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych, a premiera nastąpi 4 października bieżącego roku. Pojawi się wiele edycji gry, począwszy od standardowej, a skończywszy na limitowanej z figurką naszego głównego przeciwnika.

Cechą wspólną z Wildlands będzie oczywiście możliwość grania ze znajomymi (4 osobowa grupa), ale nie zabraknie misji fabularnych. W tej chwili nie wiemy czy produkcja będzie zawierać element PvP od początku, czy zostanie dodany później.

Warto dodać, że podczas zapowiedzi będzie pokazana rozgrywka z wersji alfa. Zobaczymy jedną z misji, której celem jest przejęcie punktu kontrolnego zajętego przez naszych wrogów. Podobno jedną z nowości ma być interakcja z błotem, co również powinno zostać jutro zaprezentowane.

Źródło: https://www.gamepressure.com/newsroom/ghost-recon-breakpoint-rumors-drone-army-and-launch-date/z0af9

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów