Gear.Club Unlimited ze zwiastunem premierowym

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Już 1 grudnia na Nintendo Switch zadebiutuje Gear.Club Unlimited, czyli ulepszona wersja darmowego Gear.Club wydanego pierwotnie na telefony z systemem Android i iOS. Według twórców gra mimo swoich smartfonowych korzeni ma zaoferować rozgrywkę z silnym zacięciem symulacyjnym i oddać w pełni realistyczne wyścigowe doświadczenie.

Eden Games wbrew pozorom to studio z bogatą 20-letnią historią, w której trakcie byli odpowiedzialni za takie tytuły jak V-Rally czy Need For Speed: Porsche 2000, co daje nadzieję na naprawdę solidną produkcję. Wyścigi w Gear.Club Unlimited mają się odbywać na wielu różnorodnych trasach (aż 200!), łącznie z szutrowymi, a w przerwach od rywalizacji będziemy mogli rozbudowywać swój garaż, nawet o nowych pracowników, modyfikować zdobyte samochody pod względem mechanicznym, jak i wizualnym lub dla relaksu zagrać ze znajomymi na podzielonym ekranie umożliwiającym aż czteroosobową grę.

Gear.Club Unlimited – zwiastun

Źródło: https://www.redbull.com/ie-en/gear-club-unlimited-interview

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów