Gamescom 2018 – MuHa Games zaprezentuje Thea 2: The Shattering

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.
Unnamed

Jak informuje studio MuHa Games, Fundacja Indie Games Polska wybrała ten właśnie zespół deweloperski do grona reprezentantów naszego kraju w ramach polskiego stoiska na tegorocznych targach Gamescom.

Podczas imprezy odbywającej się w dniach 21-23 sierpnia w Niemczech deweloper będzie prezentował grę Thea 2: The Shattering. Twórcy pokażą nam również fragmenty rozgrywki. Produkcja była wspierana kampanią na Kickstarterze, która okazała się bardzo udana.

We wrześniu na platformie Steam pojawi się wersja beta produkcji, do której dostęp będą mieli wyłącznie osoby wspierające kampanię na Kickstarterze od progu £15. Premiera Early Acces, również na Steamie, przewidziana jest na listopad tego roku, a pełna wersja gry ukaże się w pierwszym kwartale 2019 roku.

Thea 2: The Shattering to mieszanka strategii turowej 4X, RPG, survivalu oraz gry karcianej, osadzona w mrocznym świecie fantasy inspirowanym kulturą i mitologią Słowian. Gracz będzie musiał wybrać swój styl gry – to od niego zależy czy postawi na wędrówki i zwiedzanie świata, stanie się agresywnym wodzem toczącym wiele wojen, czy może zawiąże nowe sojusze poprzez dyplomację – jednocześnie dbając o zdobywanie zasobów i zapewnienie przetrwania swoich podopiecznych. Gra zaoferuje też kooperacyjny tryb wieloosobowy oraz bezpłatne DLC, edytor przygód oraz narzędzia moderskie.

MuHa Games zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie z przedstawicielami studio podczas targów Gamescom w strefie B2B, pawilon 4.1 ze stoiskami narodowymi, stoisko D-50.

Thea 2: The Shattering – zwiastun produkcji

Źródło: Informacja prasowa.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów