Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Gamescom 2018 – MuHa Games zaprezentuje Thea 2: The Shattering

Unnamed

Jak informuje studio MuHa Games, Fundacja Indie Games Polska wybrała ten właśnie zespół deweloperski do grona reprezentantów naszego kraju w ramach polskiego stoiska na tegorocznych targach Gamescom.

Podczas imprezy odbywającej się w dniach 21-23 sierpnia w Niemczech deweloper będzie prezentował grę Thea 2: The Shattering. Twórcy pokażą nam również fragmenty rozgrywki. Produkcja była wspierana kampanią na Kickstarterze, która okazała się bardzo udana.

We wrześniu na platformie Steam pojawi się wersja beta produkcji, do której dostęp będą mieli wyłącznie osoby wspierające kampanię na Kickstarterze od progu £15. Premiera Early Acces, również na Steamie, przewidziana jest na listopad tego roku, a pełna wersja gry ukaże się w pierwszym kwartale 2019 roku.

Thea 2: The Shattering to mieszanka strategii turowej 4X, RPG, survivalu oraz gry karcianej, osadzona w mrocznym świecie fantasy inspirowanym kulturą i mitologią Słowian. Gracz będzie musiał wybrać swój styl gry – to od niego zależy czy postawi na wędrówki i zwiedzanie świata, stanie się agresywnym wodzem toczącym wiele wojen, czy może zawiąże nowe sojusze poprzez dyplomację – jednocześnie dbając o zdobywanie zasobów i zapewnienie przetrwania swoich podopiecznych. Gra zaoferuje też kooperacyjny tryb wieloosobowy oraz bezpłatne DLC, edytor przygód oraz narzędzia moderskie.

MuHa Games zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie z przedstawicielami studio podczas targów Gamescom w strefie B2B, pawilon 4.1 ze stoiskami narodowymi, stoisko D-50.

Thea 2: The Shattering – zwiastun produkcji

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement