Cyberpunk 2077 pojawi się na Gamescom 2019!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Jak ogłosiło studio CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 pojawi się na tegorocznej edycji targów Gamescom. Te odbędą się w dniach 20-24 sierpnia w Kolonii w Niemczech.

Na targach będziemy mogli obejrzeć, jak członkowie zespołu deweloperskiego grają w Cyberpunk 2077 na stanowisku produkcji, które znajdzie się w hali 6, na stoisku C049. Rozgrywkę będzie nam dane obejrzeć w dniach 21-24 sierpnia. Oprócz otwartych pokazów, media za zamkniętymi drzwiami będą mogli dowiedzieć się więcej na temat nadchodzącej gry twórców Wiedźmina. Pokazy te odbędą się w dniach 20-22 sierpnia.

CD Projekt Red będzie również gospodarzem pierwszego oficjalnego cosplayowego konkursu Cyberpunk 2077. Wydarzenie odbędzie się 23 sierpnia, a nagrodą za pierwsze miejsce będzie 2000 dolarów, przedmioty z motywem z gry oraz miejsce w finale Cosplay Contest, gdzie pula nagród wynosi aż 30000 dolarów.

Cyberpunk 2077 pojawi się na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One 16 kwietnia 2020 roku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów