Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

FoxNext przejęło studio Cold Iron Studios. Czeka nas strzelanka w uniwersum Aliena?

Alien
Na samą myśl, aż ślinka cieknie

Twentieth Century Fox ogłosiło przejęcie Cold Iron Studios. Nowym projektem studia ma być strzelanka oparta na uniwersum Obcego.

Programiści z San Francisco składają się głównie z weteranów branży, którzy pracowali przy takich projektach jak Star Trek Online, Neverwinter, BorderlandsDoom, BioShock: Infinite i wielu innych.  Craig Zinkievich, prezesa Cold Iron Studios, w komunikacie prasowym wypowiedział się w sposób następujący:

Nasze doświadczenie w budowaniu światów online i zdobywaniu uznanych franczyz oraz wnoszenie ich na wyższy poziom, to właśnie nasz plan działania.

Z kolei Aarona Loeba, szef studia FoxNext mówi, że nowe gra będzie:

…pełnym akcji, uporczywym światem, przesiąkniętym tajemnicą tego ukochanego przeze mnie uniwersum Obcego.

Niestety nie znamy szczegółów dotyczących aktualnego stanu i kierunku produkcji. Wiadomo jedynie, że gra zostanie wydana na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Pamiętając finansowe czy artystyczne upadki gier zawierających w tytule „Obcy”, jak sądzicie, jest szansa na stworzenie nowej ciekawej marki?

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement