FoxNext przejęło studio Cold Iron Studios. Czeka nas strzelanka w uniwersum Aliena?

Daniel Klos | | Przeczytasz w 1 minutę
Na samą myśl, aż ślinka cieknie

Twentieth Century Fox ogłosiło przejęcie Cold Iron Studios. Nowym projektem studia ma być strzelanka oparta na uniwersum Obcego.

Programiści z San Francisco składają się głównie z weteranów branży, którzy pracowali przy takich projektach jak Star Trek Online, Neverwinter, BorderlandsDoom, BioShock: Infinite i wielu innych.  Craig Zinkievich, prezesa Cold Iron Studios, w komunikacie prasowym wypowiedział się w sposób następujący:

Nasze doświadczenie w budowaniu światów online i zdobywaniu uznanych franczyz oraz wnoszenie ich na wyższy poziom, to właśnie nasz plan działania.

Z kolei Aarona Loeba, szef studia FoxNext mówi, że nowe gra będzie:

…pełnym akcji, uporczywym światem, przesiąkniętym tajemnicą tego ukochanego przeze mnie uniwersum Obcego.

Niestety nie znamy szczegółów dotyczących aktualnego stanu i kierunku produkcji. Wiadomo jedynie, że gra zostanie wydana na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Pamiętając finansowe czy artystyczne upadki gier zawierających w tytule „Obcy”, jak sądzicie, jest szansa na stworzenie nowej ciekawej marki?

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów