Fotel Gorgon: mityczna bestia pod twoją kontrolą

Fotel Gorgon
Fotel Gorgon

Fotel gamingowy Gorgon to propozycja dla najbardziej wymagających graczy. Będzie idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie wymiary standardowych foteli nie są wystarczające. Jego celem jest zapewnienie 100% komfortu w przypadku osób postawnych oraz tych, które spędzają wiele długich godzin przed ekranem komputera.

Jego klasyczny design i ergonomiczna budowa idealnie wpisują się zarówno w stylistykę pokoju gracza, jak i powierzchni biurowych. Dlatego dzięki specjalnie dostosowanemu kształtowi, sportowym akcentom i nowoczesnej estetyce, jest często wybierany nie tylko jako fotel gamingowy, ale również jako wygodne siedzisko do biura czy gabinetu menadżera. Gorgon ma okazać się prawdziwym wybawieniem dla osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej. Producent zapewnia, że fotel gwarantuje poczucie wygody podczas pracy i rozrywki, stanowiąc jedno z najlepszych na rynku rozwiązań dla osób o większych gabarytach (znosi obciążenie nawet do 150 kg). To również świetna opcja dla tych użytkowników, którzy potrafią spędzić wiele godzin przy długich sesjach gamingowych. W takich sytuacjach komfort siedzenia staje się wyjątkowo ważny – zarówno dla naszego ogólnego samopoczucia, jak i dla zdrowia oraz bezpieczeństwa pleców.

Fotel Gorgon (2)

Gorgon to produkt masywny i solidny, pasujący wizualnie do swojej nazwy, czyli przywodzący na myśl mityczną bestię. Został obszyty łatwą w czyszczeniu skórą ekologiczną wykonaną w technologii SOLESTIC i wysokiej jakości materiałem. Wypełniono go zimną pianką odporną na ugniatanie. Wyposażono w poduszki pod lędźwie oraz kark, mechanizm multi-block (pozwalający na blokowanie oparcia w pozycji pionowej i pozycjach odchylonych), odciążające barki podłokietniki 4D, podstawę z podwójnie hartowanej stali oraz gumowane, nierysujące podłogi kółka. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: szarej i czerwonej (w przyszłości mają pojawić się jeszcze inne warianty). Wyróżnia się masywną konstrukcją, dzięki czemu stanie się wygodnym narzędziem do pracy i rozrywki dla ludzi o większym wzroście i wadze. Tym, za co docenili go dotychczasowi użytkownicy, było przede wszystkim nienaganne wykończenie szwów i ściegów, unikalna estetyka, oraz niewątpliwa precyzja wykonania.

Wysoka jakość, którą dostrzeżesz w najmniejszych szczegółach

Gorgon to inwestycja na wiele lat. Dzięki specjalnemu wypełnieniu przetrwa w niezmienionej formie pomimo upływu czasu i intensywnego, długotrwałego nacisku. Nie straci na jakości i wciąż zapewni doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Jego siedzisko jest płaskie i szerokie. Wyposażono je w mocną, stalową ramę i amortyzację na elastycznych pasach. Poza dobrze wyprofilowaną konstrukcją fotel posiada również specjalne poduszki z serii Massive, zapobiegające powstawaniu uciążliwego, charakterystycznego napięcia w karku. Sposób ich wykonania był wzorowany na poduszkach podróżnych. Komfort użytkowania poprawia dodatkowo bardzo dobra wentylacja, osiągnięta poprzez zastosowanie metody perforacji.

Fotel Gorgon wyszedł spod skrzydeł polskiej marki PRO-GAMER. To ekipa graczy wprowadzających na rynek wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Dokładnie takich, jakich sami oczekiwaliby od profesjonalnego wyposażenia gamingowego. Z tego powodu ich produkty zasłynęły w branży jako fotele długowieczne, designerskie i doskonale wyprofilowane.