Fortnite x Avengers: Infinity War – event kończy się jutro

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

W zeszłym tygodniu rozpoczął się event w Fortnite w połączeniu z najnowszą produkcją Marvel Cinematic UniverseAvengers: Infinity War. Tryb ten obracający się wokół Rękawicy Nieskończoności Thanosa dostępny jest na wszystkich platformach i rozpoczął się 8 maja. Więcej informacji możecie znaleźć tutaj.

Dzisiaj na profilu deweloperów gry – studia Epic Games – pojawił się wpis, który mówi o tym, że tryb z Rękawicą Nieskończoności kończy się jutro, czyli 15 maja.


W meczu we wspomnianym wcześniej trybie zaczynamy grę tak samo, jak w normalnej rozgrywce. Po 30 sekundach z nieba spada jednak Rękawica Nieskończoności. Gracz, który jako pierwszy ją podniesie, zamienia się w Thanosa. Ma wtedy dostępne dwa potężne ataki, wysoki skok oraz ogromną ilość życia i pancerza, który po zbiciu na nowo się regeneruje. Jeśli pozostałym graczom uda zabić się głównego antagonistę najnowszej odsłony Avengers, Rękawica Nieskończoności pojawia się w miejscu śmierci Thanosa.

Fortnite jest dostępny na komputery osobiste z systemem Windows i macOS, urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Jeśli jeszcze nie zasmakowaliście mocy zniszczenia, macie czas do jutra.

Naszą recenzję filmu Avengers: Infinity War znajdziecie pod tym linkiem.

Fortnite x Avengers: Infinity War – zwiastun eventu

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów