Fortnite x Avengers: Infinity War – Thanos wkracza do gry!

| @Kr4ju | | Przeczytasz w 1 minutę

Avengers: Wojna bez granic to ogromny filmowy hit, nic więc dziwnego, że Epic Games, twórcy Fortnite, podjęli współpracę z Marvelem. Na jej skutek już jutro w grze pojawi się Thanos. W trybie Infinity Gauntlet Limited Time Mashup setka graczy będzie rywalizować nie tylko na śmierć i życie, ale również szukać sześciu Kamieni Nieskończoności znanych z filmu. Gracz, który jako pierwszy zbierze wszystkie, zostanie Thanosem i będzie władać potężnymi mocami. Jakimi? Tego póki co Epic Games nie zdradził. Zadaniem reszty graczy będzie pokonanie Szalonego Tytana. Nowy tryb gry będzie dostępny jedynie przez określony czas. Dlatego warto się śpieszyć, bo następna taka okazja może trafić się dopiero za rok. Thanos wraz z trybem Infinity Gauntlet Limited Time Mashup pojawi się w aktualizacji do gry już jutro.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Trylogia Crysis trafiła do programu wstecznej kompatybilności Xbox One - https://t.co/cTFe1gaEKz https://t.co/i12Ewbk3fX
Sinner: Sacrifice for Redemption już dostępny na platformie Discord - https://t.co/V1N4oAm9Sj https://t.co/cY0JxVeEG3

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch