For Honor drugi tydzień z rzędu najlepiej sprzedającą się grą w Wielkiej Brytanii

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
For Honor

Firma Ubisoft ma powody do radości, bo jej kolejna produkcja nastawiony na rozgrywkę sieciową cieszy się olbrzymią popularnością. For Honor drugi tydzień z rzędu znalazło się na szczycie listy najchętniej kupowanych gier w Wielkiej Brytanii. Tym razem wojownikom walczącym za honor nie podskoczyło nawet debiutujące na liście Halo Wars 2.

Produkcja Creative Assembly i 343 Industries uplasowała się na drugim miejscy wyprzedzając weteranów – GTA 5 i FIFA 17. Pierwszą piątkę zamyka drugie miejsce ubiegłego tygodnia czyli Sniper Elite 4.

Bardzo ciekawie zapowiada się przyszłe zestawienie. W tym tygodniu debiutują dwie wielkie produkcje, które z pewnością będą mocnymi kandydatami do gry roku – Horizon Zero Dawn (PS4) oraz Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo: Switch i Wii U)

Top 10 najchętniej kupowanych gier w ubiegłym tygodniu w UK (od 19 do 25 lutego):

  1. FOR HONOR
  2. HALO WARS 2
  3. GRAND THEFT AUTO V
  4. FIFA 17
  5. SNIPER ELITE 4
  6. BATTLEFIELD 1
  7. ROCKET LEAGUE
  8. CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE
  9. RESIDENT EVIL 7: BIOHAZARD
  10. FORZA HORIZON 3

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów