Focus Home Interactive wkrótce zapowie nowe tytuły

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Focus Home Interactive, niezależny wydawca mający w swoim portfolio takie tytuły jak Farming Simulator, Mars: War Logs, The Surge czy Spintires: MudRunner już 7 i 8 lutego w trakcie prasowego wydarzenia What’s Next for Focus zapowie kilka nowych produkcji. Firma podzieliła się także kilkoma szczegółami, dotyczącymi m.in. ostatnich wydanych przez siebie produkcji.

  • The Surge sprzedało się w nakładzie ponad 500 tysięcy sztuk, dzięki czemu stało się jednym z głównych zeszłorocznych sukcesów firmy. Plany dotyczące dalszej współpracy ze studiem Deck13 mają zostać ujawnione już wkrótce.
  • Spintires: MudRunner w dwa miesiące od premiery przebiło barierę 500 tysięcy sprzedanych sztuk, dzięki czemu stało się kluczowym tytułem wydawcy. Świetną sprzedaż tytuł osiągnął przede wszystkim w USA, więc firma już zapowiedziała wydanie za kilka miesięcy dużego rozszerzenia, skupiającego się na potężnych maszynach ze Stanów Zjednoczonych.
  • Najnowszy Farming Simulator, będący aktualnie w produkcji, ma wprowadzić wiele nowych funkcji oczekiwanych przez graczy oraz zupełnie nowy silnik graficzny, mający zaoferować oprawę graficzną godną największych produkcji dostępnych na rynku.

The Surge – Zwiastun produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/focus-home-interactive-announce-new-titles-february-7-8

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów