Firma THQ Nordic została wydawcą Pillars of Eternity II: Deadfire

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Pillars Of Eternity Ii Deadfire
Pillars Of Eternity II Deadfire

THQ Nordic ogłosiło dzisiaj, że podpisało z Versus Evil umową dotycząca globalnej dystrybucji gry Pillars of Eternity II: Deadfire. Niemiecka firma będzie odpowiedzialna za wydanie fizycznej edycji gry.

Steve Escalante, dyrektor generalny Versus Evil jest pewny, że współpraca będzie bardzo owocna:

Kiedy podjęliśmy współpracę z Obsidian Entertainment tworzącym Pillars of Eternity II: Deadfire, wiedzieliśmy, że musimy mieć pewność, że stworzymy produkt fizyczny odpowiadający wysokiej jakości gry. Współpracując z THQ Nordic, nie tylko znaleźliśmy zespół, który jest pasjonatem marki, ale pozwoli fizycznej edycji Pillars of Eternity II: Deadfire osiągnąć odpowiedni zasięg.

Pillars of Eternity II: Deadfire to seqeul hitowej gry RPG z 2015 roku zatytułowanej Pillars of Eternity. Tytuł ma zadebiutować w tym roku na PC i jest jednym z najbardziej wyczekiwanych przedstawicieli gatunku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów