W Final Fantasy XV zagramy dopiero w listopadzie

Dawid Zaleski | @Dawidci | | Przeczytasz w 1 minutę
Final_Fantasy_XV

Były plotki, jak zwykle pojawiły się przecieki i to wszystko okazało się jednak prawdą. W poniższym wideo Hajime Tabata wyjaśnia dlaczego data premiery Final Fantasy XV została przesunięta z 30 września na 29 listopada.

Final Fantasy XV opóźnione

Obecnie Final Fantasy XV jest już tak naprawdę ukończone i zespół nad nim pracujący bierze się obecnie za wszelkie poprawki, które znalazłyby się w łatce pojawiającej się w dzień premiery. Jednak Tabata uważa, że chciałby by ta aktualizacja była dostępna dla wszystkich, którzy kupili grę, przecież nie wszyscy mają dostęp do internetu, by ją pobrać. Dlatego zdecydował przenieść datę premiery o 2 miesiące i ta łatka by być od razu z grą, ale nie tylko ona, ponieważ do wystawienia produkcji na półkach sklepowych jest mnóstwo czasu, więc Square Enix postara się zrobić jak najwięcej jeszcze przed premierą Final Fantasy XV.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów