Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Final Fantasy XV – cztery nowe DLC przynoszące nowe zakończenie, narzędzia dla moderów i wiele więcej

Ffxv

Podczas zorganizowanego panelu na PAX East, Square Enix ogłosiło kilka ważnych informacji dotyczących przyszłości Final Fantasy XV.

W nadchodzącej aktualizacji gracze otrzymają możliwość stworzenia własnego awatara i zastąpienia nim Noctisa w pojedynczej części gry. Będziemy mogli również zobaczyć niestandardowe awatary innych graczy jako duchy w grze.

Każdego dnia gracze otrzymają skrzynię ze skarbami, którą będą mogli schować w dowolnym miejscu na mapie. Z każdym dniem, kiedy nie zostanie on znaleziony przez innego gracza, będzie zwiększał swoją wartość.

Oficjalne narzędzia dla moderów zostaną udostępnione już tej wiosny. Kostiumy stworzone z myślą o Windows Edition są przykładem tego, co gracze będą mogli za ich pomocą tworzyć. Mody będą hostowane za pomocą platformy Steam.

Pojawi się również edytor poziomów, jednak znajdzie się on w grze nieco później, bo dopiero jesienią tego roku. Poniższe wideo zawiera niektóre rzeczy, które będzie można w nim stworzyć. Zawierają nowe lochy, misje, rasy chocobo, pojazdy i minigry.

Tryb Comrades w multiplayerze Final Fantasy XV również otrzyma aktualizacje, która obejmie nowych bossów. W rajdach będzie tylko jeden boss, a podczas bitew będzie ich wielu jednocześnie.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Co ciekawe, dodatek Comrades wyjdzie latem tego roku jako samodzielna gra.

Otrzymaliśmy również więcej informacji o nadchodzących epizodach DLC. Koncepcja nowego rozszerzenia jest „uświadomieniem sobie przyszłości, której wszyscy pragnęli”. Przyniosą one „alternatywny wielki finał”. Nie zastąpi on już istniejącego zakończenia, ale będzie alternatywną opcją dla tych, którzy chcą je zmienić.

Pierwszy epizod to Episode I; Ardyn. Na ten moment roboczym tytułem jest „The Conflict of the Sage”. Co ciekawe, epizod ten miał pojawić się na wiosnę, jednak jak widać, Square mocno pozmieniało swoje plany.

Drugi epizod to Episode Side Story: Aranea, zatytułowany “The Beginning of the End”.

Trzecim epizodem będzie Episode II: Lunafreya, zatytułowany “The Choice of Freedom”.

Ostatnim epizodem będzie Episode III: Noctis, zatytułowany “The Final Strike”.

Tytułem całego składu epizodów będzie “The Dawn of the Future”, a za ich reżyserię będzie odpowiedzialny Takefumi Terada, twórca Episode Ignis.

Aby akompaniować nowej linii DLC, maestro Yoko Shimomura stworzyła również zupełnie nowy motyw przewodni.

Poniżej możecie sprawdzić kalendarz wydań. Cztery epizody DLC pojawią się w 2019 roku.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ff Rozpiska

Zapowiedziano również współpracę z Shadow of the Tomb Raider, ale więcej informacji na ten temat zostanie ujawnionych w późniejszym czasie.

Poniżej możecie zobaczyć galerię zdjęć ze slajdów pokazanych podczas panelu oraz krótki opis każdego odcinka DLC.

Final Fantasy XV swoją premierę miało 29 listopada 2016 roku. Na ten moment gra dostępna jest na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych z systemem Windows.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement