Final Fantasy XIV – zwiastun kolaboracji z Monster Hunter: World

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Na kanale Final Fantasy XIV pojawił się zwiastun przedstawiający wszystkie nowości, które wprowadzi do gry kolaboracja z Monster Hunter: World. Jak już informowaliśmy, w jej ramach do produkcji Capcomu trafi Behemoth, a do MMORPG Square Enix zabójczy Rathalos.

Kolaboracja wprowadzi także do gry m.in. nowe stroje, dwa miniony oraz mounta, którym będzie sam Rathalos. A na jakiej zasadzie będzie działało polowanie? Gracze Final Fantasy XIV będą mogli zmierzyć się z Rathalosem w dwóch raidach: dla ośmiu osób lub czterech w wersji extreme. By rozpocząć zadanie The Great Hunt, będzie wymagane posiadanie 70 poziomu i ukończenie ścieżki fabularnej Stromblood. Wszystkie szczegóły znajdziecie w galerii załączonej poniżej. Kolaboracja rozpocznie się już 7 sierpnia.

Final Fantasy XIV – Zwiastun kolaboracji z Monster Hunter: World:

Final Fantasy XIV – Szczegóły kolaboracji z Monster Hunter: World:

Źródło: https://twitter.com/Nova_Crystallis

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów