Final Fantasy XII: The Zodiac Age z nową aktualizacją.

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Square Enix już jutro udostępni nową aktualizację do Final Fantasy XII: The Zodiac Age oznaczoną numerem 1.04, wprowadzającą do gry Sky Pirate’s Den, ktory z nieznanych powodów został wycięty ze zremasterowanej wersji gry. Jest to piracka kryjówka, w której po wykonaniu nieznanych graczowi wyzwań będą pojawiać się nowe przedmioty oraz sprite’owe modele postaci i potworów z gry.

Dodatkowo za wykonanie każdego z nich gracz otrzyma nowy tytuł dla swojej postaci oraz informację, co takiego zrobił, by odblokować kolejny element kryjówki. Firma zapowiedziała również wypuszczenie tego samego dnia darmowego motywu dla Playstation 4 przedstawiającego Eruyt Village, który niestety na ten moment dostępny będzie wyłącznie w Japońskim Playstation Store.

Źródło: https://gematsu.com/2017/11/final-fantasy-xii-zodiac-age-version-1-04-update-launches-november-22-adds-sky-pirates-den

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów