Final Fantasy VII Remake może dostać wersję demonstracyjną

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Final Fantasy Vii
Final Fantasy Vii

Final Fantasy VII Remake to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na konsole obecnej generacji. Nadchodząca produkcja została niedawno zaprezentowana na State of Play, a demo ma być dostępne podczas targów E3.

Kat Bailey pracująca dla US Gamer twierdzi, że demo dostępne na potrzeby prezentacji podczas E3 może prędzej czy później pojawić się w PlayStation Store. To oznaczałoby, że będziemy w stanie sprawdzić grę na długo przed jej premierą.

Początkowo nad projektem pracowało CyberConnect2, ale ostatecznie nie podołało wyzwaniu i samo Square Enix wzięło się za grę. Podczas krótkiego materiału dostępnego w ramach State of Play mogliśmy zobaczyć efekty pracy Japończyków.

Square Enix pokaże więcej podczas targów E3, a ponadto zajęli dotychczasowe miejsce Sony, więc fani z całego świata mają ogromne wymagania co do tego tytułu. Miejmy nadzieję, że grywalne demo nie będzie dostępne wyłącznie podczas E3 dla prasy i influencerów.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/05/17/final-fantasy-7-remake-demo/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów