Final Fantasy Farewell Story Exhibition – wyjątkowa wystawa na 30-lecie serii

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Japońscy fani Final Fantasy już od 22 stycznia będą mogli odwiedzić w Tokio wyjątkową wystawę przygotowaną przez Square Enix na 30 lecie marki. Dzisiaj natomiast wzięli w niej udział dziennikarze z wielu różnorodnych mediów, dzięki czemu możemy zerknąć na większość niespodzianek przygotowanych dla odwiedzających.

Za główną atrakcję Farewell Story Exhibition, śmiało można uznać strefę Final Fantasy VII, gdzie zrekonstruowano kościół, w którym Cloud po raz pierwszy spotyka Aerith. Według wielu plotek dziennikarze mogli również za zamkniętymi drzwiami zerknąć na wygląd lokacji w remake’u gry, jednak udostępnianie zdjęć z nim związanych jak można się domyślić, zostało zabronione. Na wystawie pojawiły się także m.in. arty przedstawiające Tidusa i Yunę po wydarzeniach z Final Fantasy X-2, przygotowane przez samego Tetsuya Nomurę, szkic mapy z Final Fantasy XV i wiele wiecej.

AKTUALIZACJA #1 – Pojawiły się pierwsze zdjęcia z panelu dotyczącego Final Fantasy VII: Remake, na których możemy zobaczyć concept arty przedstawiające m.in. dom Aerith (oryginał dla porównania) oraz siedzibę Shinry.

Final Fantasy Farewell Story Exhibition – Galeria:

Źródło: https://game.watch.impress.co.jp/docs/news/1102172.html https://twitter.com/MissTiffanyL https://twitter.com/jsjunshen/status/954544061603495936

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów