FIFA 19 – transfer Cristiano Ronaldo wpłynie na grę

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Fifa 19
Fifa 19

Wszyscy fani piłki nożnej na pewno już wiedzą, że Cristiano Ronaldo przenosi się z Realu Madryt do Juventusu Turyn. Wielu wręcz nazywa to transferem dekady.

Dla EA transfer może sprawić niemały problem. W końcu Ronaldo był twarzą gry i znajdował się na okładce gier FIFA 18 i FIFA 19. EA reklamując najnowszą część gry FIFA nadal prezentuje CR7 w koszulce Realu Madryt.

Co stanie się z Ronaldo na okładce FIFA 19?

Mało prawdopodobny jest, by EA zostawiła na okładce piłkarza w nieaktualnej koszulce, tym bardziej, że do premiery gry pozostało jeszcze trochę czasu. Najprawdopodobniej EA musi negocjować warunki z nowym klubem Ronaldo – Juventusem Turyn. Do tego dochodzą nowe zdjęcia, sesja, przygotowanie grafik dostępnych w grze, etc.

FIFA 19 demo i wersja próbna

Być może EA również zdecyduje się całkowicie zrezygnować z Ronaldo jako gwiazdy tytułowej i zamiast niego umieścić innego piłkarza na okładce?

Transfer Cristiano Ronaldo na pewno wpłynie także na tryb fabularny. We wcześniejszych odsłonach historii o Alexie Hunterze jego postać była częścią opowieści. Byłoby bardzo zaskakujące, gdyby EA w sequelu po prostu nie uwzględniło zmiany klubu CR7.

FIFA 19 zadebiutuje 28 września bieżącego roku w edycji na komputery PC oraz konsole PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów