FIFA 18 najlepiej sprzedającą się grą w UK w pierwszym tygodniu 2018 roku

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Fifa 18
Fifa 18

Końcówka i początek roku przypominają nieco wakacyjny sezon ogórkowy. Premiery dużych gier ledwie migoczą na horyzoncie, ale dzięki temu gracze mają nieco czasu na nadrobienie zaległości. Widać to doskonale po rankingach sprzedaży, na których królują już nie tylko gry najnowsze, ale przede wszystkim najpopularniejsze tytuły ostatnich miesięcy, a niekiedy nawet i lat.

Pierwszą tegoroczną listę najchętniej kupowanych gier w Wielkiej Brytanii otwiera FIFA 18, a tuż za nią uplasowało się Call of Duty: WWII. Podium zamyka wiecznie młode GTA 5.

Przypadek Grand Theft Auto V jest niezwykły, gdyż gra 225 kolejnych tygodni, czyli od premiery w 2013 roku, jest w pierwszej czterdziestce zestawienia. Jak podaje GfK Chart-Track, w 85% przypadków, produkcja Rockstar Games była w top 10.

Top 10 najchętniej kupowanych gier w ubiegłym tygodniu w UK:

  1. FIFA 18
  2. Call of Duty: WWII
  3. Grand Theft Auto 5
  4. Assassin’s Creed Origins
  5. Star Wars Battlefront 2
  6. The Sims 4
  7. PlayerUnknown’s Battlegrounds
  8. Super Mario Odyssey
  9. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  10. Forza Motorsport 7

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów