Fatalny debiut Torchlight III w Early Access

Torchlight III
Torchlight III

Torchlight III zadebiutował wczoraj w Early Access – w trakcie trwającego PC Gaming Show pojawiły się informacje na temat kolejnej odsłony serii hack’n’slashy, zwiastun oraz…premiera gry we wczesnym dostępie. Obecnie, produkcja studia Echtra Inc., kosztuje 108 złotych, ale cena Torchlight III ma wzrosnąć po premierze. Gracze w dniu debiutu tytułu w Early Access otrzymują do dyspozycji cztery klasy postaci, dwa akty, a także jedynie tryb sieciowy.

Wydaje się jednak w tym momencie, że Echtra Inc. popełniła fatalny w skutkach falstart. Na ten moment Torchlight III jest miażdżony w sieci – jedynie 35% opinii na Steamie jest pozytywnych. Ocen jest ponad 1300, więc nie można mówić o przypadku. Gracze mają problem z dostaniem się na serwery, narzekają na słabe klasy postaci, błędy oraz budżetowość produkcji. Wygląda na to, że jeśli chodzi o poziom wykonania, Torchlight III bliżej mobilnym produkcjom.

Zdaje się więc, że Torchlight III (link do karty Steam) albo szybko zostanie załatany i przemodelowany wraz ze wsparciem i uwagami społeczności, albo straci rozgłos i fanów jeszcze długo przed premierą.

Torchlight III zwiastun