Czy uda się uratować Torchlight III ? Wkrótce do gry zawita nowa zawartość

Torchlight III
Torchlight III

Torchlight III zadebiutowało w inkubatorze Early Access na początku czerwca. Produkcja, nad którą pieczę sprawuje teraz studio Echtra, zaliczyła jednak dość spory falstart. Gracze z niezadowoleniem przyjęli najnowszą odsłonę serii, narzekając na budżetowość produkcji, błędy czy kiepskie klasy postaci. Obecnie sytuacja nieco się poprawiła, a odsetek pozytywnych recenzji na Steam wynosi 42%. Grę oceniło już prawie trzy i pół tysiąca graczy, więc z Torchlight III z pewnością nie jest kolorowo. Niemniej jednak widać, że gracze są zainteresowani produkcją i z pewnością duża liczba fanów poprzednich części czeka na najnowszą odsłonę. Na finalną wersję musimy jednak poczekać, a już 30 czerwca do gry zawita nowa zawartość. Miejmy nadzieję, że pozytywnie odbije się ona na całości, a gracze w końcu otrzymają kontynuację serii, na którą czekali.

Torchlight Iii

Torchlight III

Wraz z nową zawartością odblokowane zostanie Echonok – miejsce akcji trzeciego, finałowego epizodu. Zwiedzimy w nim starożytne sale należące kiedyś do krasnoludów. Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż szczyty góry Echonok roją się od Voltura – przedstawicieli plugawej rasy dziwacznych padlinożerców, z wyglądu przypominających połączenie maszyn z ptakami. Jak łatwo się domyślić, wraz z odblokowaną zawartością do gry zawitają nowe lokacje, przedmioty, stwory, bossowie i wszystko czego można spodziewać się po kolejnym akcie. Poniżej znajdziecie najnowszy materiał z Torchlight III, prezentujący Echonok z bliższej perspektywy.

Torchlight III – trailer

Jeśli jakimś cudem nigdy wcześniej nie słyszeliście o Torchlight, to zachęcam do zapoznania się z poniższym, przygotowanym przed wydawcę opisem:

Torchlight III to najnowszy następca kultowych klasyków ARPG, Torchlight I i II, pierwotnie opracowywanych przez Runic Games. Ten hardkorowy dungeon crawler przenosi fanów z powrotem do uniwersum Torchlight, gdzie będą siekać i rąbać sobie drogę przez zupełnie nowy świat pełen goblinów, zombie i hord innych niebezpiecznych stworzeń. Miłośnicy przygód mogą grać razem ze znajomymi lub wyruszyć w samotną podróż po rozległych pustkowiach, gdzie będą zajmować się grabieżą, eksploracją lochów, zbieraniem epickiego sprzętu i budową własnego fortu, aby pokazać się światu. Torchlight III posiada cztery unikalne klasy bohaterów (Dusk Mage, Forged, Railmaster i Sharpshooter) a także niezliczoną ilość nowych oraz tych dobrze znanych zwierzęcych towarzyszy, którzy będą pomagać graczom w walce o sławę i chwałę.