Far Cry: New Dawn z nowym zwiastunem. Zobaczcie jak prezentują się antagonistki

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Ubisoft udostępnił dzisiaj nowy trailer Far Cry: New Dawn zatytułowany „Zło razy dwa”. Aktorski zwiastun przedstawia czarne charaktery najnowszej odsłony Far Cry – bliźniaczki Mickey oraz Lou. Po prawie trzyminutowym materiale z pewnością zrozumiemy, że nie będziemy chcieli zadzierać z groźnym rodzeństwem.

Z chaosu wojny wyłoniło się nowe życie, ale ci którym udało się przetrwać zagładę, zmierzą się z nowym zagrożeniem – bezwzględnymi bandytami i ich przywódczyniami. Bliźniaczki Mickey i Lou wychowały się na pograniczu gdzie nie obowiązywało żadne prawo. Spotykamy je gdy wspólnie najeżdżają Hope County, aby splądrować wszelkie dostępne tam zasoby. By odeprzeć to niszczycielskie zagrożenie, gracze muszą pomóc ocalałym rosnąć w siłę, wytwarzać chałupniczy arsenał, a także zawiązywać niespodziewane sojusze. W swojej głównej siedzibie gracze przygotują się do walki z zagrożeniem ze strony bandytów. Baza, zwana Prosperity, stanie się fortecą ocalałych. To tutaj będzie można wytwarzać amatorską broń i pojazdy, a także szkolić tam swoje „Spluwy do wynajęcia”.

Far Cry: New Dawn zadebiutuje już 15 lutego na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz na komputery osobiste z systemem Windows.

Far Cry: New Dawn – najnowszy zwiastun produkcji

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HxgyXUduKkc

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów