Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Far Cry 6 w rozdzielczości 4K tylko na konsolach Xbox One X i Xbox Series X

Niektórzy gracze po ogłoszeniu Far Cry 6 zauważyli niepokojącą informację zamieszczoną pod koniec pierwszego zwiastuna. Otóż pod grafiką promocyjną widnieje napis, że najnowsza odsłona popularnej serii ma działać w rozdzielczości 4K tylko na konsolach Xbox One X i Xbox Series X.

Taka ekskluzywność na rozdzielczość wydaje się dość zaskakująca, tym bardziej że wyklucza mocne PC i PlayStation 5, czyli platformy o parametrach zdecydowanie mocniejszych od Xbox One X.

Far Cry 6 4k

Dzisiaj, kilka dni po aktywnej dyskusji na temat sytuacji, wsparcie techniczne Ubisoftu potwierdziło przypuszczenia. Far Cry 6 ma obsługiwać rozdzielczość Ultra HD wyłącznie na dwóch najnowszych platformach Microsoftu.

Co jest powodem takiej decyzji Ubisoft?  Na pewno nie są nimi ograniczenia sprzętowe, tak więc w grę może wchodzić jedynie niedorzeczna umowa marketingowa z Microsoftem.

Premiera Far Cry 6 jest zaplanowana na 18 lutego 2021 roku. Gra pojawi się w wersjach na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i PC.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement