Far Cry 5 – Ubisoft udostępnia interaktywną mapę gry na oficjalnej stronie internetowej

Far Cry 5
Far Cry 5

Premiera Far Cry 5 za nami. Jeśli wciąż jesteście pochłonięci walką z kultem stworzonym przez Josepha Seeda i cały czas przemierzacie tereny Hope County, to z pewnością przyda Wam się interaktywna mapa, którą Ubisoft udostępnił na oficjalnej stronie gry. Od teraz nie musicie specjalnie włączać gry, aby znaleźć na mapie interesujący Was obiekt. Wystarczy wejść na stronę i przestudiować mapę, a następnie wyruszyć w przygodę.

Na mapie zlokalizowane są wszystkie miejsca warte odwiedzenia w grze Far Cry 5. Nie brakuje na niej oznaczonych terenów łowieckich, wszelkiego rodzaju sklepów, posterunków kultu, ołtarzy, a także skrytek prepperskich. Jest to spore ułatwienie, lecz możemy sami zdecydować, czy chcemy oglądać mapę bez obawy o ewentualne spoilery, czy też nie martwimy się o nie i chcemy cieszyć się z oznaczenia na mapie wszelkiego rodzaju aktywności.

Owa mapa na pewno przypadnie do gustu graczom, którzy lubią planować swoje wyprawy pomiędzy kolejnymi sesjami z grą. Szybka analiza terenu, zlokalizowanie interesujących nas miejsc, wybór taktyki, którą obierzemy przy próbie odbicia posterunku, a następnie przystąpienie do działania. Jestem pewien, że wśród posiadaczy gry Far Cry 5 znajdzie się kilku graczy, którzy spędzą z udostępnioną przez Ubisoft mapą sporo czasu.

Interaktywną mapę gry Far Cry 5 znajdziecie tutaj: https://far-cry.ubisoft.com/game/pl-pl/world-map/index.aspx

Far Cry 5 – zwiastun fabularny