Fallout 4 detronizuje Call of Duty: Black Ops 3 i zostaje najlepiej sprzedająca się grą w UK w ubiegłym tygodniu

Fallout 4 Coming soon techtoniks e1444319181167

Fallout 4 zalicza rewelacyjny start. Pomimo że produkcja Bethesda dość cierpko jest oceniana przez graczy, została trzecią najlepiej sprzedającą się produkcją na stracie w tym roku. Głód na gry RPG wśród graczy jest więc ogromny.

Fallout 4  zasłużył sobie na miano najlepiej sprzedającej się gry w ubiegłym tygodniu w Wielkiej Brytanii. A tym roku mocniejszy strat miały tylko FIFA 16 i Call of Duty: Black Ops 3. Postapokaliptyczne RPG zostawiło daleko w tyle takie hitowe produkcje jak Batman: Arkham Knight oraz Wiedźmin 3: Dziki Ogon i stało się najlepiej sprzedającą odsłoną w historii serii, wyprzedając Fallout: New Vegas, w liczbie sprzedanych kopii o 213 procent.

Drugie  miejsce na liście zajmuje Call of Duty: Black Ops 3, które wyprzedza przeżywającą drugą młodość za sprawą sprzedaży wiązanej z Xbox One, wirtualną piłkę od EA.

Lista 20 najchętniej kupowanych gier w UK w 46 tygodniu 2015 roku.

1. FALLOUT 4
2. CALL OF DUTY: BLACK OPS III
3. FIFA 16
4. RISE OF THE TOMB RAIDER
5. MINECRAFT: STORY MODE
6. NEED FOR SPEED
7. FOOTBALL MANAGER 2016
8. LEGO DIMENSIONS
9. ASSASSIN’S CREED: SYNDICATE
10. HALO 5: GUARDIANS
11. WWE 2K16
12. GRAND THEFT AUTO V
13. LEGO JURASSIC WORLD
14. MINECRAFT: XBOX EDITION
15. CALL OF DUTY: GHOSTS
16. GUITAR HERO LIVE
17. DISNEY INFINITY 3.0
18. MINECRAFT: PLAYSTATION EDITION
19. GEARS OF WAR: ULTIMATE EDITION
20. SKYLANDERS SUPERCHARGERS

 

We use cookies to ensure that you have the best experience on our website. If you continue to use this site we assume that you accept this. Learn moreOK