F1 2019 zadebiutuje już na początku lata

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
F1 2019
F1 2019

W tym roku w sierpniu nie zadebiutuje nowa odsłona wirtualnych wyścigów Formuły 1. Brytyjskie studio Codemasters ogłosiło dzisiaj, że F1 2019 trafi do sklepów już 28 czerwca w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Oficjalnym partnerem Codemasters w Polsce została firma CDP i to ona będzie wyłącznym dystrybutorem tego tytułu.

Premiera F1 2019 odbędzie się podczas australijskiego Grand Prix. W tegorocznej odsłonie gracze będą mogli po raz pierwszy w historii zasiąść za kierownicą maszyny stworzonej specjalnie na potrzeby gry. Zaprojektowana on została we współpracy z zespołem inżynierów pod kierownictwem Rossa Brawna oraz Pata Symondsa. Ten specjalny bolid dostępny będzie w trybie wieloosobowym oraz będzie spełniał wszelkie wymogi techniczne sezonu 2019. Z myślą o graczach zostały także opracowane liczne malowania nadwozia dedykowane właśnie tej maszynie.

Ponadto najnowsza odsłona wzbogacona zostanie o wiele nowych elementów i trybów gry, które ujawnione zostaną w najbliższych tygodniach. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy zwiastun F1 2019.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów