Evolution – poznaliśmy datę premiery cyfrowej wersji popularnej planszówki

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Evolution
Evolution

Evolution, strategiczna gra planszowa doczekała się cyfrowej adaptacji. Jak informuje wydawca, North Star Digital Studios produkcja zadebiutuje na rynku 12 lutego i dostępna będzie dla użytkowników PC, Mac, iOS oraz urządzeń z systemem Android. Poniżej obejrzeć możecie trailer reklamujący produkcję.

W Evolution gracz odpowiedzialny będzie za tworzenie nowych gatunków oraz zadbanie o ich adaptację w ciągle zmieniających się warunkach. Twórcy zapewniają, że ilość dostępnych kombinacji to ponad 24 tysiące. Produkcja będzie wspierać międzyplatformową rozgrywkę online. Nie zabraknie więc sezonowych turniejów oraz starć w trybie rankingowym. Gra ma zaskakiwać nie tylko głębią strategicznego gameplayu, ale także piękną, ręcznie rysowaną oprawą graficzną. Warto zaznaczyć, że planszowy pierwowzór znalazł ponad 1.6 miliona odbiorców.

Evolution – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów