Edukacyjna zręcznościówka Trancelation zadebiutowała w Early Access

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Trancelation
Trancelation

Rodzime studio MythicOwl, wypuściło dzisiaj na Steam swoją nową produkcję zatytułowaną Trancelation. Jest to edukacyjna zręcznościówka, która nie tylko zadba o nasze sprawne palce, ale również poprawi umiejętności językowe. Gra jest dostępna w fazie Early Access, a premiera finalnej wersji jest planowana na pierwszy kwartał 2019 roku.

Trancelation to gra arcade, osadzona w świecie fraktali, wypełniona muzyką elektroniczną, neonowym klimatem oraz… tłumaczeniami! Została zaprojektowana tak, by poprawiać umiejętności językowe i sprzyjać zapamiętywaniu nowych słówek w języku angielskim, polskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, rosyjskim oraz chińskim.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Wesołe Święta we Frostpunk? Dodatek zatytułowany Opowieść Wigilijna jest już dostępny https://t.co/h06k2U6fza https://t.co/k3avucCMcJ
Sheltered – indyk w postapokaliptycznych klimatach już dostępny https://t.co/N18hrzkdTb https://t.co/OLZxu63xHa

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch