Edukacyjna gra zręcznościowa Trancelation, zadebiutuje w październiku w Early Access

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Trancelation
Trancelation

Trancelation to gra arcade, od polskiego studia MythicOwl. Akcja gry jest osadzona w świecie fraktali, wypełnionej muzyką elektroniczną, neonowym klimatem oraz… tłumaczeniami. Grę stworzono w celu poprawienia umiejętności językowych i zapamiętywania nowych słówek. Dynamiczne, zmieniające się wraz z muzyką otoczenie wymagać będzie od graczy skupienia i uważnego dopasowywania słówek pojawiających się na ekranie. Pokonując kolejne poziomy, będą oni musieli zwracać szczególną uwagę na zbliżające się ściany i różnego rodzaju wrogów.

Gra po raz pierwszy zaprezentowana została podczas zeszłorocznych targów Poznań Game Arena. Już wtedy zebrała bardzo dobre opinie, nie tylko od studentów lingwistyki i osób próbujących poprawić swoje umiejętności językowe. Gracze zwrócili oni uwagę na fakt, że Trancelation nie przypomina klasycznej aplikacji językowej – wygląda raczej na dobrze zaprojektowaną, klasyczną grę zręcznościową.

Gra trafi na Steam w fazie wczesnego dostępu już 17 października.

Zwiastun Trancelation

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów