Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

EA wskrzesza serię Skate – powstaje nowa część gry

Skater XL e1588816827150

Pod koniec dość słabej prezentacja EA Play 2020 pojawiło się mocne ogłoszenie. Oficjalnie poinformowano, że opracowywana jest nowa część serii Skate, na którą fani czekają już od 10 lat. EA niestety nie opublikowała żadnych materiałów z gry poza nagraniem deweloperów.

Dyrektor kreatywny Kuz Perry i lider zespołu programistycznego Deran Chang, powiedzieli w czasie EA Play:

„Wróciliśmy! […] Przed nami długa droga, ale jesteśmy zachwyceni, a to dopiero początek. Chcemy podziękować za waszą pasję, cierpliwość i wsparcie, którego udzieliliście, aby nadszedł ten moment. Wasze komentarze sprawiły, że stało się to rzeczywistością.”

Według Changa od lat gracze czekają na powrót serii i gry w tych klimatach. Zespół deweloperski chce fanom dać ciekawy i dopracowany produkt, o który od tak dawna prosili.

W tej chwili nie ma żadnych innych szczegółów na temat projektu. Nie wiemy także kiedy i na jakich platformach zostanie wydana gra Skate 4.

Na EA Play 2020 m.in. poznaliśmy trochę nowych informacji na temat gry FIFA 21 oraz zobaczyliśmy w akcji grę Star Wars: Squadrons.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement