Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

EA wskrzesza serię Skate – powstaje nowa część gry

Pod koniec dość słabej prezentacja EA Play 2020 pojawiło się mocne ogłoszenie. Oficjalnie poinformowano, że opracowywana jest nowa część serii Skate, na którą fani czekają już od 10 lat. EA niestety nie opublikowała żadnych materiałów z gry poza nagraniem deweloperów.

Dyrektor kreatywny Kuz Perry i lider zespołu programistycznego Deran Chang, powiedzieli w czasie EA Play:

„Wróciliśmy! […] Przed nami długa droga, ale jesteśmy zachwyceni, a to dopiero początek. Chcemy podziękować za waszą pasję, cierpliwość i wsparcie, którego udzieliliście, aby nadszedł ten moment. Wasze komentarze sprawiły, że stało się to rzeczywistością.”

Według Changa od lat gracze czekają na powrót serii i gry w tych klimatach. Zespół deweloperski chce fanom dać ciekawy i dopracowany produkt, o który od tak dawna prosili.

W tej chwili nie ma żadnych innych szczegółów na temat projektu. Nie wiemy także kiedy i na jakich platformach zostanie wydana gra Skate 4.

Na EA Play 2020 m.in. poznaliśmy trochę nowych informacji na temat gry FIFA 21 oraz zobaczyliśmy w akcji grę Star Wars: Squadrons.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement