Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS5

Battlefield 6, Dragon Age 4 i Need for Speed – na PS5 i Xbox Series X? Tajemniczy materiał na EA Play 2020

EA Next Gan Showcase
EA Next Gan Showcase

W czasie EA Play 2020 Electronic Arts przedstawiło swoje plany dla nadchodzącej generacji konsol – PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Nie podano wprawdzie żadnych konkretów, ale po opublikowanym materiale można spodziewać się w przyszłości gier takich jak Battlefield 6, Dragon Age 4 oraz Need for Speed.

Laura Miele, szefowa studiów EA powiedziała, że zespoły są przygotowanie i pracują nad nowymi doświadczeniami dla graczy. BioWare ma przygotować niesamowitą historię, gdzie staniemy się bohaterami, studio Criterion Games opracowuje grę, która będzie ładować się bardzo szybko, a Dice szykuje produkcję, która przeniesie nas na olbrzymie pola bitew.

„Zmiana pokoleniowa jest dziś okazją do zrobienia kroku naprzód poza zwykłe granice gier. Nadchodzący okres przejściowy nie jest wyjątkiem. Nasze studia ucieleśniają niesamowicie ambitne pomysły, przekształcając je ze zwykłych koncepcji w prawdziwe gry ”.

W krótkim filmie przedstawiono pierwsze materiały z nieznanych dotąd gier. Wiele osób w tym krótkim materiale widzi nową części Dragon Age 4 od BioWare, kolejne wyścigi z serii Need for Speed od Criterion Games, grę autorstwa DICE (możliwe, że Battlefield 6), a także całkiem nowy projekt EA Motive.

EA nie podała nazw gier, a jedynie nazwy studiów, które są odpowiedzialne za dany materiał. Nagranie zobaczycie poniżej:

Na EA Play 2020 m.in. poznaliśmy trochę nowych informacji na temat gry FIFA 21, zobaczyliśmy w akcji grę Star Wars: Squadrons, dowiedzieliśmy się, że trwają prace nad nową odsłoną Skate.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement