E3: Trailer oraz informacje o Fallout 4. Pilne! Znamy datę premiery!

Paweł Ziarkiewicz | @Xpawel5 | | Przeczytasz w 2 min.

Konferencję Betshedy zwieńczyła jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego studia. Fallout 4 zbliża się naprawdę bardzo szybko na rynek, bo wyjdzie już…

… 10 listopada. Zostało więc niecałe pół roku. Trzeba przyznać, że końcówka prezentacji studia była też zaskakująca z innego powodu, który znajdziecie na końcu tego wpisu.

Fabuła Fallouta nie jest do końca znana i przedstawiony został tylko jej zarys. Świat przedstawiony w grze jest trochę pomieszany, bo nawiązuje  do czasów przeszłych, ale jest on połączony z technologiami, które się w nich nie pojawiały. Życie spokojnej rodziny, jaka jest nam  ukazana zmienia wybuch bomby atomowej. Bohater, który powraca po 200 latach od tego zdarzenia, pewnie będzie musiał się z czymś zmierzyć – nie wiadomo jak na razie z czym.

„Pracowaliśmy przez ostatnie lata bardzo, bardzo ciężko” – mówił dyrektor tej gry. Twórcy postawili w swoim dziele na możliwość edycji wielu elementów rozgrywki. Modyfikacje wyglądu czy broni, to tylko mała cześć tego co nas czeka. Ciekawym jest, że naszą bazą w grze będziemy mogli równie skomplikowanie zarządzać. Według uznania będziemy mogli ustawiać przedmioty i modyfikować otoczenie.

Niespodzianką dla fanów gry pewnie jest to, że już dzisiaj będzie dostępny nowy tytuł: Fallout Shelter! Jest to coś na wzór gry strategicznej, może z początku kojarzącej się z This War of Mine. Do nabycie powinna dzisiaj w AppStorze. Zobaczcie zwiastun gry:  

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów