E3: Doom 4 jest wyjątkowo krwawe!

Paweł Ziarkiewicz | @Xpawel5 | | Przeczytasz w 1 minutę

Czwarta część słynnej już gry Doom może wyjątkowo zaskoczyć. Na konferencji Bathesdy zaprezentowno wiele informacji o nadchodzącej kosmicznej strzelance. Ci co grali we wcześniejsze cześci gry, na pewno są przyzwyczajeni do brutalności jaką niesie rozgrywka. Tym razem twórcy przeszli samych siebie  – zabijanie strzelbą należy do tych najłagodniejszych, a wyrywanie rąk i skręcanie karków jest na początku dziennym. Jednak największe poruszenie na sali konferencyjnej, wzbudziło przecinanie na pół….piłą mechaniczną! Zobaczcie to na zwiastunie – prosto z E3:

Dało się zauważyć, że plansza na której rozgrywana była pokazowa gra była w miarę interaktywna (wybuchające beczki, podnoszone bronie), ale też całkiem dopracowana. Na finalny efekt przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.

Tytuł wprowadzi oczywiście tryb multiplayer oraz funkcję Doom Snapmap. Dzięki niej gracze będą mogli nie tylko tworzyć swoje plansze, ale też całe tryby.

Zapowiada się więc, że singleplayer jak i gra wieloosobowa może być równie wciągająca. Premiera gry nastąpi wiosną 2016 roku na PC, XONE oraz PS4.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów