Dzisiejsza aktualizacja do For Honor wprowadza tryb szkoleniowy

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
For Honor

Ubisoft wciąż rozwija grę For Honor, która debiutowała w lutym zeszłego roku na PC i konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dzisiaj produkcja otrzyma bezpłatną aktualizację, wprowadzającą nowy tryb szkoleniowy, umożliwiający zarówno początkującym jaki i doświadczonym graczom podnieść swoje umiejętności.

Tryb podzielony został na próby ucznia i próby wojownika. Te pierwsze są idealnym starterem dla nowych graczy, którzy chcą się zapoznać z podstawami sterowania. Próby wojownika pozwalają z kolei poznać zaawansowane techniki walki. Aktualizacja wprowadzi także materiały szkoleniowe oraz bibliotekę samouczków w grze.

Nowa zwartość jest częścią 5. sezonu For Honor zatytułowanego Age of Wolves. Wcześniej dodane zostały dedykowane serwery, zarówno na konsolach jak i PC oraz wprowadzono zmiany do kilku bohaterów.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów