Dzisiaj wystartowała polska wersja GOG.com. Są darmowe gry i atrakcyjne promocje

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Gog
Gog

GOG.com, popularna platforma cyfrowej dystrybucji gier PC, jest od dzisiaj dostępna w polskiej wersji, co oznacza nie tylko zlokalizowanie serwisu i klienta GOG Galaxy, ale także pełne wsparcie w postaci polskiej obsługi klienta, popularnych wśród polskich użytkowników metod płatności, czy wprowadzenie regionalnych cen.

Przy okazji oficjalnego wejścia na polski rynek, GOG.com przygotował specjalny prezent. Otóż do 26 października, do godziny 13:59 gry: Twierdza HD, A.D. 2044 oraz Sołtys i Skaut Kwatermaster, są dostępne zupełnie za darmo. Wystarczy wejść na stronę GOG.com i dodać gry do swojego konta.

Polska wersja platformy, oznacza że ekipa pracująca nad GOG.com będzie poświęcała jeszcze więcej uwagi na pozyskiwanie polskich gier, jak i polskich lokalizacji, w tym także ze starych wydawnictw CD Projektu czy innych dystrybutorów. Już dziś platforma może pochwalić się ponad 400 lokalizacjami takich kultowych tytułów i serii jak Baldur’s Gate, Icewind Dale, Gothic, S.T.A.L.K.E.R.a czy Syberia.

W związku ze startem polskiej wersji platformy, oferta gier tworzonych przez polskich twórców także wzbogaciła się o dodatkowe tytuły. Do już obecnego grona, składającego się z całej serii Wiedźmin i Earth oraz takich tytułów jak Dying Light, Shadow Warrior 2, dołączyły m.in. Crime Cities, Schizm, Reah, A.D. 2044 + Sołtys + Skaut Kwatermaster. W planach jest regularne dodawanie kolejnych tytułów, które polscy gracze pamiętają z dawnych lat, jak i duże premiery typu Frostpunk czy Seven: Days Long Gone.

Kontynuując popularną na polskim rynku tradycję atrakcyjnych cenowo reedycji gier, GOG.com wprowadził nowe, niższe ceny na wybrane tytuły z oferty, cieszące się dużą sympatią wśród polskich graczy. Za jedyne 9,99 zł można zakupić takie tytuły jak

  • MDK
  • BloodRayne
  • Tropico Remastered
  • Broken Sword Director’s Cut
  • Commandos Ammo Pack
  • Pizza Tycoon

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów