Dzisiaj premiera gry HUSK – zobacz zwiastun premierowy

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

HUSK to polski survival horror, za produkcją którego stoi studio UndeadScout. Gra klimatem i charakterem nawiązuje do takich przedstawicieli gatunku jak Silent Hill czy Alan Wake. Jest to więc produkcja obok której nie sposób przejść obojętnie.

W grze wcielamy się w mężczyznę, który cudem ocalał w katastrofie kolejowej i stara się odnaleźć swoją rodzinę. Trafia do opustoszałego miasteczka Shivercliff, w którym musi stawić czoła swoim największym koszmarom i wygrać walkę z ciemnością.

W grze nie zabraknie zagadek, elementów skradanki, a także strzelania z broni palnej. Fabułę będzie można ukończyć w 4 do 5 godzin.

HUSK jak na razie zostało wydane jedynie w wersji na PC, ale zarówno w dystrybucji cyfrowej, jak i „pudełkowej”. Wydawcą gry jest IMGN.PRO, jednak dystrybucję na terenie kraju przejęła CENEGA. Husk to pierwsza ofiara tego partnerstwa, które ma dotknąć także inne tytuły ze stajni IMGN.PRO.

HUSK – zwiastun premierowy

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów