Dzisiaj debiutuje Runaway Tiger, piąta odsłona kampanii World of Tanks

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Word Of Tanks Runaway Tiger
Word Of Tanks Runaway Tiger

Runaway Tiger to nowy, piąty odcinek z cyklu War Stories do World of Tanks, który debiutuje dzisiaj na konsolach PlayStation 4 Xbox One oraz Xbox 360. Jest to w pełni darmowa kampania dla pojedynczego gracza opowiadająca historię infiltracji niemieckiej fabryki czołgów Tygrys w północnej Afryce. Zadaniem gracza będzie wykradnięcie prototypowej maszyny. Pod przykryciem burzy piaskowej francuski szpieg spróbuje dokonać niemożliwego i odmienić losy bitwy pod EL Alamein.

Kampania Runaway Tiger to część War Stories, czyli cyklu darmowych, fabularnych kampanii do World of Tanks na konsolach. W chwili obecnej wydanych zostało już pięć części, co łącznie oferuje kilkanaście godzin gry dla pojedynczego gracza. Warto podkreślić, że muzykę do tej części skomponował Inon Zur, kompozytor znany z prac przy m.in.: Fallout 3, Fallout 4, Dragon Age: Origins, Dragon Age 2 czy Crysis. Inon w przeszłości był czołgistą w armii, co pozwala mu lepiej oddawać intensywność pancernego pola bitwy.

Premierowy zwiastun Runaway Tiger – nowej odsłony kampanii World of Tanks

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Przegląd premier gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 12-18 listopad https://t.co/ys1mPCOs2h https://t.co/JMLOT5d3x5
Supermassive Games pracuje nad ekskluzywnymi tytułami na PlayStation 4 https://t.co/IDlYNP2U3M https://t.co/RfwHWg2c22

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch