Dzisiaj debiutuje Runaway Tiger, piąta odsłona kampanii World of Tanks

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.
Word Of Tanks Runaway Tiger
Word Of Tanks Runaway Tiger

Runaway Tiger to nowy, piąty odcinek z cyklu War Stories do World of Tanks, który debiutuje dzisiaj na konsolach PlayStation 4 Xbox One oraz Xbox 360. Jest to w pełni darmowa kampania dla pojedynczego gracza opowiadająca historię infiltracji niemieckiej fabryki czołgów Tygrys w północnej Afryce. Zadaniem gracza będzie wykradnięcie prototypowej maszyny. Pod przykryciem burzy piaskowej francuski szpieg spróbuje dokonać niemożliwego i odmienić losy bitwy pod EL Alamein.

Kampania Runaway Tiger to część War Stories, czyli cyklu darmowych, fabularnych kampanii do World of Tanks na konsolach. W chwili obecnej wydanych zostało już pięć części, co łącznie oferuje kilkanaście godzin gry dla pojedynczego gracza. Warto podkreślić, że muzykę do tej części skomponował Inon Zur, kompozytor znany z prac przy m.in.: Fallout 3, Fallout 4, Dragon Age: Origins, Dragon Age 2 czy Crysis. Inon w przeszłości był czołgistą w armii, co pozwala mu lepiej oddawać intensywność pancernego pola bitwy.

Premierowy zwiastun Runaway Tiger – nowej odsłony kampanii World of Tanks

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night - Futaba, Haru, Fuuka i Ken na nowych zrzutach z gry… https://t.co/FH2uGw1xBT
Final Fantasy XV: Comrades - zwiastun aktualizacji 1.2.0 - https://t.co/TT3lbXWHHZ https://t.co/qDsZTQBirf