Polskie czołgi trafią do World of Tanks

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
World Of Tanks
World Of Tanks

Firma Wargaming ogłosiła dzisiaj, że 29 sierpnia do World of Tanks trafi polska linia czołgów. Darmowa aktualizacja wprowadzi do rozgrywki 10 polskich maszyn. Na pierwszych czterech poziomach będą dostępne lekkie czołgi 4TP, 7TP, 10TP i 14TP. Dalej zaczną pojawiać się czołgi średnie jak 25 TP KSUST II oraz dwie maszyny zaprojektowane przez uznanego inżyniera Edmunda Habicha – 40TP i 45TP. Na najwyższych poziomach pojawią się najcięższe jednostki, które zostały odnalezione w archiwach polskich instytutów naukowych, badawczych i technicznych – 53TP Markowskiego, 50 TP Tyszkiewicza i 60TP Lewandowskiego.

Czołgi to jednak nie wszystko. Do gry zostanie dodana mapa „Studzianki”. Jest ona inspirowana największą bitwą pancerną, która miała miejsce w Polsce podczas II wojny światowej. Aby podkreślić jej unikatowy, lokalny charakter, Wargaming nawiązał współpracę z zespołem muzycznym Żywiołak.

W sierpniu polscy gracze mogą również liczyć na specjalne atrakcje skierowane właśnie do nich. Każdy Polak grający w World of Tanks otrzyma 3 dni konta premium, a ci którzy nie grali dłuższy czas, dodatkową możliwość zdobycia aż do 15 dni konta premium za codzienną grę.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów