We wrześniu World of Tanks: Mercenaries otrzyma sporo nowości

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
World Of Tanks Mercenaries
World Of Tanks Mercenaries

Wakacje już za nami, ale w World of Tanks: Mercenaries dobra zabawa dopiero się zaczyna. We wrześniu każdy czołgista będzie miał swoje święto dzięki ekscytującym specjalnym wydarzeniom, nowym mapom, pojazdom oraz okazjom, by zdobyć nagrody, jakie będą się pojawiać w World of Tanks: Mercenaries przez cały miesiąc.

Pierwszym dużym wydarzeniem tego miesiąca jest Take Point, czyli nowa operacja zdobycia, w której należy wykonywać zadania w grze, by zyskać nagrody. Zadaniem gracza jest wygrywanie starć i wykonywanie codziennych operacji, aby uzbierać jak najwięcej punktów, które można zamieniać na nagrody. Dostępnych jest 10 różnych poziomów nagród, od Srebra, materiałów eksploatacyjnych i czasowych kont Premium, do potężnego czołgu Premium w postaci Scourge Kirovets-1.

By uhonorować zbliżający się Dzień Czołgisty, gracze na całym świecie będą mogli otrzymać potrójne punkty doświadczenia (XP) za pierwsze zwycięstwa w dniu 8 oraz 9 września.

World Of Tanks Mercenaries

To nie wszystko. Innym nowym wydarzeniem, odbywającym się w dniach do 19 do 23 września, będzie Fight For Your Academy. Wszyscy gracze zostaną losowo przypisani do jednej z sześciu Akademii, otrzymując także kupon na specjalny emblemat, pozwalający pysznić się jej barwami na polu bitwy. Kiedy poczują się gotowi do starcia, będą musieli współpracować z innymi graczami swojej Akademii z całego świata, by udowodnić, która szkoła jest najlepsza.

Do World of Tanks zawita także nowa mapa Ukryta Wioska, będąca staroświecką i tajemniczą kryjówką w górach. Ta wioska nie wygląda na gotową na wojnę, więc uważaj, by nie zniszczyć jej za bardzo podczas eksplorowania jej strategicznych możliwości.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów