Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

We wrześniu World of Tanks: Mercenaries otrzyma sporo nowości

World Of Tanks Mercenaries
World Of Tanks Mercenaries

Wakacje już za nami, ale w World of Tanks: Mercenaries dobra zabawa dopiero się zaczyna. We wrześniu każdy czołgista będzie miał swoje święto dzięki ekscytującym specjalnym wydarzeniom, nowym mapom, pojazdom oraz okazjom, by zdobyć nagrody, jakie będą się pojawiać w World of Tanks: Mercenaries przez cały miesiąc.

Pierwszym dużym wydarzeniem tego miesiąca jest Take Point, czyli nowa operacja zdobycia, w której należy wykonywać zadania w grze, by zyskać nagrody. Zadaniem gracza jest wygrywanie starć i wykonywanie codziennych operacji, aby uzbierać jak najwięcej punktów, które można zamieniać na nagrody. Dostępnych jest 10 różnych poziomów nagród, od Srebra, materiałów eksploatacyjnych i czasowych kont Premium, do potężnego czołgu Premium w postaci Scourge Kirovets-1.

By uhonorować zbliżający się Dzień Czołgisty, gracze na całym świecie będą mogli otrzymać potrójne punkty doświadczenia (XP) za pierwsze zwycięstwa w dniu 8 oraz 9 września.

World Of Tanks Mercenaries

To nie wszystko. Innym nowym wydarzeniem, odbywającym się w dniach do 19 do 23 września, będzie Fight For Your Academy. Wszyscy gracze zostaną losowo przypisani do jednej z sześciu Akademii, otrzymując także kupon na specjalny emblemat, pozwalający pysznić się jej barwami na polu bitwy. Kiedy poczują się gotowi do starcia, będą musieli współpracować z innymi graczami swojej Akademii z całego świata, by udowodnić, która szkoła jest najlepsza.

Do World of Tanks zawita także nowa mapa Ukryta Wioska, będąca staroświecką i tajemniczą kryjówką w górach. Ta wioska nie wygląda na gotową na wojnę, więc uważaj, by nie zniszczyć jej za bardzo podczas eksplorowania jej strategicznych możliwości.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement